top of page

Skontaktuj się z nami

Masz pytania? Chętnie odpowiemy

Dziękujemy za wysłanie wiadomości

Najczęstsze pytania (FAQ)

 • Czy kurs jest bezpłatny?
  Kurs jest całkowicie bezpłatny. Nie ma żadnych ukrytych kosztów. Materiały niezbędne do kursu są bezpłatne i wysyłane na nasz koszt.
 • Czy można zrobić kurs spotykając się realnie - nie online?
  Tak, jest taka możliwość, ale tylko w miejscowościach, w których mieszka, któraś z osób prowadzących. Można o to zapytać wypełniając formularz "zapisz się" lub "skontaktuj się z nami".
 • Czy mogę wybrać osobę prowadzącą kurs?
  Osoba prowadząca jest przydzielana według kryteriów z formularza zgłoszeniowego. Kobieta do kobiety, wiek jak najbardziej zbliżony, jak najbliższy adres zamieszkania. W wyjątkowych sytuacjach można wybrać osobę prowadzącą, ale muszą być do tego uzasadnione powody np. że jest to kolega, sąsiad, krewny.
 • Jak się zapisać na kurs?
  Aby zapisać się na Kurs należy wypełnić formularz: "Zapisz się". Po wypełnieniu wszystkich wymaganych pól klikamy pole: "wyślij formularz". Po wysłaniu formularza otrzymasz wiadomość zwrotną na adres mailowy, która potwierdzi Twoje zgłoszenie.
 • Jak przebiega Kurs?
  Po zapisaniu się na Kurs, zostanie Ci przydzielona osoba prowadząca, która skontaktuje się z Tobą, aby ustalić terminy spotkań. Po zapisaniu się zostaną wysłane bezpłatnie materiały, na wskazany adres, bądź paczkomat. Kurs odbywa się w formie spotkań video online za pomocą aplikacji "Teams". Spotkania trwają około 1 godziny, raz na tydzień.
 • Co to jest FAQs
  FAQs to najczęściej pojawiające się pytania związane ze stroną i kursami.
bottom of page