top of page
fa-barboza-NWoaoMgMiVY-unsplash_edited.jpg

"Pójdź za mną"

Jezus powiedział: "Pójdź za mną"...

   Kurs "Pójdź za Mną" oparty jest w 100% na Ewangelii Jana, który był najbliższym uczniem Pana Jezusa i poznał Go bardzo dobrze. Jan przedstawia nam osobę Jezusa opisując, to co Jezus czynił, co mówił i przede wszystkim to, kim On jest. Każdy rozdział rzuca nowe światło i pokazuje Jezusa z innej strony, tak że po zapoznaniu się z cała ewangelią pojawia się przed naszymi oczami pełny obraz Pana Jezusa Chrystusa. Dzięki Janowi zrozumiemy kim jest Jezus, poznamy jaki On jest, co dla nas uczynił i co nam daje. Odkrycia dokonane podczas kursu "Pójdź za Mną", szczególnie te związane z poznaniem Pana Jezusa na zawsze zmienią Twoje życie. Poznasz kogoś, kto kocha Ciebie bezwarunkowo, takiego, jakim jesteś, kto chce iść razem z Tobą przez życie, jako przyjaciel i pasterz. Jezus chce być Dla Ciebie chlebem i wodą, drogą i życiem, pokojem i radością.

   Kurs składa się z serii dziesięciu spotkań, podczas których rozmawiamy i dzielimy się naszymi odkryciami w osobistym spotkaniu z nauczycielem(czasami w 2-3 osoby). Spotykamy się raz na tydzień online.

   Do kogo adresowany jest kurs?

Do każdego, kto pragnie zacząć swoją przygodę z Bogiem i Biblią, a nie wie od czego zacząć.

Do tych, którzy chcą głębiej poznać Pana Jezusa.

Do tych, którzy chcieliby uporządkować swoje życie i znaleźć prawdziwy pokój.

Kurs możesz zrobić na trzy sposoby: w formie spotkań wideo, spotkań audio lub w formie pisanych wiadomości tekstowych. Wybierz formę, w której będziesz się czuć najbardziej komfortowo i zapisując się na kurs zaznacz swój wybór w formularzu.

   Kurs jest bezpłatny.

bottom of page