Odkrywanie

ŻYCIA

Każdy z nas szuka szczęścia. Dlaczego jednak tak trudno je znaleźć? Dlaczego tak często czujemy się odrzuceni, wykorzystani, samotni, cierpiący? Dlaczego, choć mamy więcej wolnego czasu, więcej możliwości, wolności i pieniędzy, to jest więcej rozwodów, depresji, wypalenia, chorób wywołanych stresem, więcej samobójstw. Mimo, że mamy więcej wszystkiego – nie czujemy się spełnieni. Dlaczego?

Kurs ODKRYWANIE ŻYCIA pokazuje, że często szukamy szczęścia w rzeczach, które w niewielkim stopniu spełniają to pragnienie. Kurs ten, prezentując historię biblijną (stworzenia, upadku, odkupienia i nowego stworzenia), pokazuje, w jaki sposób nasze najgłębsze pragnienie szczęścia może zostać zaspokojone tylko w jednej Osobie.

Podczas siedmiu spotkań będziemy poznawać Boga, który jest dobry, który jest godny zaufania, który jest hojny, który daje wolność, w którym mamy spełnienie, który daje życie, który jest radosny. Czy nie wydaje Ci się, że poznanie takiego Boga uczyni Cię szczęśliwym? Na kursie dowiesz się jaki najbardziej wartościowy prezent mógłby podarować Ci Bóg.

Do kogo adresowany jest ten kurs

i jak przebiega?

Powstał on z myślą o tych, którzy nie uważają się za osoby religijne i którzy nie czytali Biblii. Na kurs ODKRYWANIE ŻYCIA składa się siedem sesji. Każda z nich polega na spotkaniu w małej grupie raz na tydzień i trwa około 1 godziny. Podczas sesji oglądamy kilkunastominutowy film, który wprowadza nas do wspólnych rozważań opartych o pytania z zeszytu uczestnika. 

Uczestnictwo w kursie jest bezpłatne.